“Кернел” розпочав експорт до Китаю нового виду соняшникової олії

0
120

Рафінована дезодорована виморожена олія з пресової соняшникової олії компанії «Кернел» успішно експортується в Китай. Про це повідомив директор Приколотнянського ОЕЗ Сергій Кириченко, інформує АПК-Інформ. 

«Пресове масло «Чудесний Смак»,«народжене» на Приколотнянському МЕЗ, вже на полицях китайських магазинів», – зазначив він.

За словами С.Кириченко, останнім часом в Китаї з’явився попит на екологічно чисту і натуральну продукцію.

«Китайський споживач готовий відмовитися від звичайного масла, віддаючи перевагу якісному українському продукту. У зв’язку з цим в 2018 р надійшов запит від наших партнерів Sinopharm на виробництво рафінованої дезодорованої вимороженої олії з пресової соняшникової олії. Ми виробляємо соняшникову олію для Китаю вже кілька років і кожен день готові до нових вимог і викликів», – розповів він.
Саме тому, за словами директора Приколотнянського ОЕЗ, підготовка до виробництва масла «Чудесний Смак» для китайського клієнта не зайняла багато часу. Головною особливістю цієї олії є те, що воно зроблено з пресової олії і при виробництві вимагає особливих технологічних режимів роботи обладнання.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я