Під час торгової місії #GOISRAEL2019 українські виробники пройдуть навчання щодо виходу на ринок Ізраїлю

0
107

7-9 липня українська делегація на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою перебуває у м. Тель-Авів (Ізраїль) в рамках торгової місії #GOISRAEL2019.

Про це повідомляє прес-служба МінАПП.

За час перебування у Ізраїлі планується низка зустрічей в. о. Міністра Ольги Трофімцевої, зокрема, з  Міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Арієлем та представниками Міністерства, з керівником Ізраїльського центру міжнародного співробітництва «МАШАВ» при МЗС Ізраїлю Послом Г. Хаскілем та Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль Геннадієм Надоленко та членами бізнес асоціації.

Також передбачається візит Ольги Трофімцевої до ізраїльського науково-дослідного центру «Волкані».

Крім того, 8 липня вже відбувся круглий стіл під головуванням в. о. Міністра Ольги Трофімцевої з Федерацією торгових палат Ізраїлю та Ізраїльсько-Українською ТПП.

До складу бізнес-делегації входять українські малі та середні підприємства агросектору, виробники продуктів харчування та напоїв, зокрема, такої продукції як: цукерки, випічка, готові м’ясні вироби, соуси, соки, джеми, сири, конфітюри, батончики, напої, ягоди, фрукти та овочі.

Учасники української делегації візьмуть участь в індивідуальних В2В зустрічах з потенційними покупцями для налагодження бізнес контактів, пройдуть навчання щодо торгових можливостей в Ізраїлі та виходу на ізраїльський ринок. Крім того, заплановано візити на ізраїльські підприємства для обміну досвідом.

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР за підтримки Офісу з просування експорту України і Мінекономрозвитку.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я