Протягом 6 міс. 2019 року експорт української курятини сягнув історичного рекорду

0
110

За півроку вітчизняні виробники продали за кордон 211,1 тис. тонн курятини на суму 307,1 млн доларів США, повідомляє Державна фіскальна служба.

Як пише Meat-Inform, це найбільший показник експорту за півріччя за всю історію закордонної торгівлі птицею.

З січня по червень найбільше курятини в українських виробників закупила Саудівська Аравія. До цієї країни за 6 місяців експортували м’яса птиці на суму 76,2 млн доларів – це 24,81% від загального експорту. На другому місці в структурі експорту опинились Нідерланди. В цю країну українські виробники продали курятини на суму 52,85 млн доларів (17,21%). Третю позицію займає Словаччина – 33 млн доларів (10,75%).

Варто зазначити, що обсяги експорту м’яса птиці можуть зрости ще більш помітно, оскільки на ринок Євросоюзу планує вийти ще один вітчизняний виробник – агропромислова група “Дніпровська”. Сьогодні у реєстрі експортерів до країн ЄС, який розміщено на сайті Єврокомісії, вказано, що лише два вітчизняні виробники мають право продавати курятину та м’ясопродукти з неї на ринку Європейського Союзу. Експортують українську птицю до ЄС кілька підприємств, що входять до складу агропромислових холдингів МХП та “Пан Курчак”.

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я