Український мед від “Асканія-Пак” розпочав продажі в Сінгапурі

0
1463

Он-лайн супермаркет Redmart, що належить лідеру онлайн-торгівлі AlibabaGroup, та є однією з найважливіших торговельних майданчиків Підвенно-Східної Азії, розпочав продаж ще одного українського продукту в Сінгапурі — меду “Асканія-Пак“.

Наразі в Redmart представлено 12 видів меду від “Асканія-Пак” у роздрібній упаковці: липовий, акацієвий, гречаний та луговий мед, а також лінійка крем-медів з різними смаками — полуниці, абрикосу, лохини, лимону та м’яти, шоколаду та іншими. Вартість продукту становить 14 доларів США  за банку меду та 12.5 доларів США за банку крем-меду.

“Представляємо вам один з найкращих видів меду з країни, що входить до ТОП-виробників: а саме, мед “Асканія-Пак” з України. Вже на наступному тижні їх вишуканий асортимент натурального меду буде у продажу в на RedMart”, — повідомив представник Сінгапурської сторони Кантібан Скаусер. Окрім того, він зазначив, що Redmart готується запустити в продаж ще два українських бренди у липні-серпні цього року.

Нагадаємо, що у 2018 році відбулася низка торговельних місій від ФАО та ЄБРР до країн Південно-Східної Азії – Сінгапуру та Малайзії. Організаційну допомогу здійсненню торговельних місій надали також посольства України у вищевказаних країнах. Завдяки участі у торговельних місіях  українські виробники отримали можливість експортувати готову продукцію до найбільшого онлайн-супермаркету Азії, а українські товари почали підкорювати азійські ринки та з’являтися у роздрібному продажі в Сінгапурі та Малайзії.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я