“Нібулон” збільшив експорт зернових до ЄС на 12,8%

0
55

Минулий маркетинговий рік завершився безпрецедентним для ТОВ СП «Нібулон» рекордом – на експорт було відвантажено понад 5,2 млн зернових і олійних, що на 26,8% більше, ніж в сезоні-2017/18 (4,1 млн тонн). Про це 12 серпня повідомила прес-служба компанії.

«За даними ІА «АПК-Інформ»,«Нібулон» впевнено вже який рік поспіль займає перше місце за загальним рейтингом фірм-експортерів в Україні, в 2018/19 МР – із загальною часткою ринку 9%. Частка компанії в загальному експорті зернової групи (пшениця, ячмінь, кукурудза, сорго, жито) становила 9,3%, з олійної (соя, ріпак, насіння соняшника) – 6,1%», – говориться в повідомленні.

Основними експортними культурами «Нібулона» в 2018/19 МР традиційно стали кукурудза (обсяг експорту – 2,23 млн т), пшениця (2,13 млн т) і ячмінь (535 тис. тонн).

Що стосується географії експорту, найбільшим споживачем, як і в минулому році, став Китай з часткою імпорту – 19%. В цілому в минулому МР компанія експортувала в 19 країн, з них 9 – країни ЄС: Нідерланди, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Португалія, Іспанія.

«Тенденція останніх років – збільшення обсягів експорту зернових культур до країн ЄС. Зокрема, у порівнянні з минулим МР, обсяг відвантажень компанії в країни ЄС зріс на 12,8%, склавши 24,3% від загального експорту компанії … У 2018/19 МР компанії вдалося посилити свої позиції на ринках Північної Європи. У минулому маркетинговому році наша компанія вперше поставила продукцію в такі країни, як Фінляндія, Данія і Норвегія і побудувала міцні зв’язки з регіональними споживачами», – зазначив заступник генерального директора з торгівлі Володимир Славінський.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я