Olkom готується розпочати прямий експорт до ЄС

0
294

Група компаній Olkom реорганізувала відділ продажів і укладає прямі контракти для реалізації своєї продукції споживчого сегменту на ринках Європейського Союзу.

Про це розповів Юрій Євенко, СЕО “Київського маргаринового заводу”, що входить до складу Групи компаній Olkom, пише AgroNews.

“Olkom готується виходити на зовнішні ринки вже не тільки як субекспортер (постачальник інгредієнтів для експортоорієнтованих підприємств), а й безпосередньо. Зараз ми займаємося реорганізацією відділу продажів і вже розробили дорожню карту подальшого руху в цьому напрямку”, – уточнив Юрій Євенко.

У межах підготовки до поставок споживчої продукції на зовнішні ринки, Olkom посилив експортну групу департаменту продажів. Як розповів СЕО “Київського маргаринового заводу”, йдуть інтенсивні перемовини з зарубіжними партнерами, а два контракти на поставки в ЄС перебувають на стадії підписання.

Завдяки інвестиціям Групи компаній Olkom в глибоку модернізацію виробничого обладнання, якість продукції “Київського маргаринового заводу” вже зараз випереджає українські національні споживчі стандарти та відповідає вимогам ринків ЄС і США.

“У своїй роботі ми помітно випереджаємо українські стандарти, які за мірками глобального ринку вже є досить архаїчними. Контроль якості у нас – в абсолютному пріоритеті. Щоб організувати його на належному рівні, ми придбали абсолютно нову технологічну лабораторію з сучасним обладнанням. Вона дозволяє як проводити практично всі можливі види аналізу виробленої продукції, так і здійснювати досить прискіпливий жорсткий контроль вхідної сировини”, – пояснив Юрій Євенко.

Відповідаючи на питання журналіста про бізнес-результати першого півріччя та намір компанії досягти в цьому році обсяги виручки у близько 1,2 мільярда гривень, Юрій Євенко підтвердив реалістичність такої мети. Він розповів, що за підсумками першого півріччя 2019 року обсяг продажів в категоріях “вагові маргарини” та “спеціалізовані жири”, призначених для кондитерської та інших підгалузей харчової промисловості, виріс на 178% – майже утричі. А в споживчому сегменті деякі позиції продукції заводу стабільно подвоюють обсяги продажів в роздрібній торгівлі.

ТМ “Олком” – відомий український бренд майонезів, маргаринів, гірчиці та масла. Відповідну продукцію виробляє ПрАТ “Київський маргариновий завод”, що входить до складу Групи компаній “Олком” разом з ТОВ “Київський маргариновий завод” (торговий дім Групи) та ПП “Рута-К”. “Київський маргариновий завод” веде свою історію з 1949 року та є одним з найвідоміших підприємств столиці України.

Новітні технології на базі встановленого на підприємстві обладнання провідних виробників Німеччини та Франції в поєднанні з багаторічним досвідом дозволили Olkom увійти до Топ-100 найбільш дорогих брендів України. Обсяг виробництва продукції за підсумками 2018 року перевищив 17 тисяч тонн, бренд має міцні ринкові позиції в таких товарних категоріях, як маргарин, майонез, гірчиця та масло. За обсягами переробки соняшникової олії Група компаній “Olkom” входить до Топ-10 найбільших вітчизняних виробників.

Асортимент кінцевої продукції “Київського маргаринового заводу” складається з товарних позицій як для промислових споживачів B2B-сегменту, так і для кінцевих споживачів B2C-сегмента. Бренд представлено у всіх каналах збуту продуктів харчування, зокрема у провідних торгових мережах. У 2019 році Група компаній Olkom збільшила обсяги випуску продукції та наразі розширює канали дистрибуції для зміцнення своєї присутності на українському та зарубіжних ринках, зокрема в країнах Європейського Союзу, Африки та Азії.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я