Український бренд “Чумак” вийшов на ринок Сінгапуру

0
964

Черговий позитивний результат принесли зусилля ФАО, ЄБРР, EU4Business і посольства України в Сінгапурі. Успішні торгові місії в цю країну продовжують приносити свої плоди, і черговий бренд українських продуктів харчування тепер доступний для споживачів Сінгапуру.

Про початок експорту продукції торгової марки “Чумак” до Сінгапуру повідомив керівник компанії Business Engineers Asia Kanthiban Scouser на своїй сторінці у соцмережі Facebook, опублікувавши відповідні фото контейнерів з продукцією українського бренду, що вже надійшли до цієї азійської країни.

Як повідомили UkraineFood.org в експортному відділі компанії “Чумак”, асортимент продукції українського виробника, що представлено на ринок Сінгапуру, складається з соусів, кетчупів, майонезів, гірчиці та смузі. Всі ці товарні позиції вже невдовзі потраплять на реалізацію до одного з найважливіших торговельних майданчиків Південно-Східної Азії – онлайн-супермаркету RedMart.

“Чумак” був одним з найбільш системних учасників нашої торгової місії. Вони дуже серйозно підійшли до переговорів і дуже добре підготувалися до поїздки, враховуючи всі нюанси ведення бізнесу в цьому регіоні, про які ми розповідали на тренінгу.

З огляду на широкий асортимент “Чумака”, а також те, що це продукт FMCG, знадобилося чимало часу, щоб узгодити всі позиції для поставок, налагодити логістику і переконатися у відсутності обмежень на поставки товару до Сінгапуру. Поява ж цих товарів в RedMart – це прекрасна реклама для просування в інші мережі супермаркетів не тільки Сінгапуру, а й усього регіону.

Також слід сказати величезне спасибі Kanthiban Scouser і його команді за підтримку українських товарів на ринку Сінгапуру. Без їх кропіткої роботи і віри в якість і преміальність української продукції, домогтися результату було б вкрай складно”,- коментуючи черговий вихід українського бренду на ринок Сінгапуру, зазначив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак. .

Андрій Ярмак також додав, що не менших похвал заслуговує і наше посольство в цій країні – воно, при невеликих ресурсах, робить величезну роботу і користується заслуженою повагою в бізнес-колах Сінгапуру.

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я