Ліван зацікавлений в імпорті української кукурудзи у поточному сезоні

0
143

На минулому тижні на українському експортному ринку зерна (базис СРТ-порт) зберігається тенденція зниження цін попиту на кукурудзу врожаю 2019 р Даний тренд обумовлений кон’юнктурою світового ринку, а також ситуацією в суміжних сегментах.

Про це повідомляє «АПК-Інформ».

Додатковий тиск на цінову ситуацію надає скорочення темпів торгівлі кукурудзою старого врожаю і невисокі темпи укладення зовнішньоекономічних контрактів на поставки зернової майбутнього врожаю.

Згідно з повідомленням, станом на 30 серпня ціни попиту в портах України на фуражну кукурудзу врожаю 2019 року в основному озвучувалися в межах $ 145-149 за т СРТ-порт і лише в поодиноких випадках фіксуються на рівні $ 151 за т на тих же умовах. При цьому, ще на початку серпня ціни попиту на фуражну кукурудзу врожаю 2019 року з поставкою в жовтні-листопаді в основному озвучувалися в межах $ 156-162 за т CРТ-порт, а в середині місяця під тиском кон’юнктури світового ринку знизилися до $ 151-154 за т CРТ-порт з поставкою у вересні-жовтні і нерідко складали $ 147-148 за т CРТ-порт з поставкою в листопаді.

«З урахуванням перспектив збору другого за величиною врожаю кукурудзи в Україні в 2019 р такі низькі ціни можуть сприяти підвищенню конкурентоспроможності української зернової на світовому ринку і розширенню географії її експортних поставок. Одним з перспективних ринків збуту даної культури є Ліван, який в поточному сезоні проявляє активний інтерес до її закупівель і істотно наростив обсяги імпорту»- зазначила керівник відділу зернових ринків «АПК-Інформ» Ганна Танська.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я