Україна та Китай бажають нарощувати взаємну торгівлю сільгосппродукцією – Держпродспоживслужба

0
226

У Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася зустріч з делегацією  Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки на чолі з Віце-міністром паном Лі Гуо, який перебуває в Україні з першим офіційним візитом новоствореної служби.

Від України у зустрічі взяли участь в. о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби вчора, 05 вересня.

Під час переговорів українські і китайські колеги відзначили високий рівень дружньої співпраці.

«Україна є важливим стратегічним партнером в торгових відносинах між Україною і Китаєм, у тому числі в сфері ветеринарії та фітосанітарії», – наголосив Віце-міністр Лі Гуо.

Співрозмовники обговорили поточний стан взаємної торгівлі продукцією тваринного і рослинного походження та проаналізували стан напрацювання двосторонніх проектів документів, зокрема погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо погодження міжнародного ветеринарного сертифіката для експорту антилоп з України до КНР.

Сторони також підтвердили взаємне бажання нарощувати взаємну торгівлю продукцією тваринного і рослинного походження та розширювати її асортимент.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я