В цьому сезоні українська пшениця може вийти на нові експортні ринки – думка

0
92

Цьогоріч Україна зможе вийти з пшеницею на нові експортні ринки. . 

Про це повідомив менеджер в Чорноморському регіоні та Україні одного з найбільших сировинних трейдерів світу Louis Dreyfus  Олександр Карпенко, пише Агравері. 

“Якість пшениці цього року дозволить вийти на ринки, на які ми раніше не могли виходити через низький вміст білку”, – заявив він.

За словами Карпенка, в 2019 році українська пшениця відрізняється високим вмістом білка, що дозволить учасникам ринку експортувати її в ті країни, де раніше Україна не могла конкурувати за даною характеристикою. Так, на початку вересня Louis Dreyfus подав заявку на тендер з постачання пшениці в Туреччину.

У 2019/2020 маркетинговому році (липень 2019 – червень 2020) компанія планує експортувати 7-11% від усього експорту зернових і олійних культур з України. “Ми по закупках вже вийшли на цей показник”, – доповнив він.

Нагадаємо, що з початку поточного маркетингового року (з 01.07.2019) Україна експортувала понад 10 млн тонн зернових культур та 1,8 млн т олійних культур повідомляє Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я