З початку року “Укрзалізницею” запущено 4 міжнародних контейнерних потяги для зерноперевезень

0
61

У вересні поточного року АТ «Укрзалізниця» запустила за графіком три нові контейнерні потяги для перевезення зернових вантажів, які курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Баліна, Гнівані та Старокостянтинова.

Про це поінформував голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, пише АПК-Інформ. 

Уточнюється, що на сьогоднішній день компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно.

«Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно відразу на судно, що значно прискорює процес перевезення, а, отже, зменшує його вартість», – розповів Є. Кравцов.
За його словами, всього з початку 2019 г. «Укрзалізницею» перевезено 248,28 тис. контейнерів в двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10% більше аналогічного показника минулого року.

«З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких – міжнародні. Зараз 1,7% від загальних обсягів вантажів – перевозиться в контейнерах. Такий сервіс дозволяє більш ніж в 3 рази скоротити оборот рухомого складу і, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25%», – резюмував голова правління« Укрзалізниці».

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я