Агрохолдинг KSG Agro зацікавився експортними ринками Близького Сходу і Африки

0
123

Агрохолдинг KSG Agro в 2019 р збільшив обсяги експорту зернових і пшеничного борошна в країни Близького Сходу – Оман і Катар, а також африканські держави – Лівію і Анголу в 2,4 рази.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

«Якщо в 2018 р агрохолдинг поставив в Оман і Катар жовту кукурудзу обсягом 5 тис. т, то в 2019 р експортні поставки цієї сільгоспкультури в дві країни Близького Сходу вже склали 5,3 тис. т, а до них додався експорт кормового ячменю об’ємом 4 тис. т», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в 2019 р KSG Agro експортував 2,5 тис. т пшеничного борошна в африканські Лівію і Анголу. Таким чином, загальний обсяг експорту сільгосппродукції агрохолдингу в 2019 виріс в 2,4 рази в порівнянні з 2018 року

«Для нас дуже цікавий експорт на ринки Близького Сходу і Африки, де існує серйозний платоспроможний попит на нашу продукцію, – каже голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, – Розширення експорту сільгосппродукції дозволяє нам диверсифікувати канали збуту і отримання валютної виручки, а також підвищити маржинальність

В цілому за підсумками 2019 р агрохолдинг планує експортувати в зазначені країни Близького Сходу і Африки загальна кількість продукції (зернові і пшеничне борошно) в обсязі 16-18 тис. Т.

Поставки здійснюються на умовах C & F або CIF.

За словами Сергія Касьянова, в 2020 р агрохолдинг планує довести обсяг експорту продукції в країни Близького Сходу і Африки до 50 тис. т.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я