Актуалізовані вимоги до якості українського меду підвищать його експортну спроможність – Інна Мєтєлєва

1
734

17 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва взяла участь у відкритті форуму «Україна медова і світ» та оглянула презентовані на форумі медові експонати.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Виробниками меду на сьогодні є біля 80 тисяч українців, які проживають в сільській місцевості і створюють робочі місця для переробників, трейдерів, та в першу чергу забезпечують українців і споживачів за кордоном якісним смачним та здоровим продуктом. І це не лише рівень виробників, а також збільшується кількість проектів від виробництва меду до його експорту на ключові ринки світу. І роль Міністерства в стимулюванні таких процесів через нормативно-правову діяльність, промоцію споживання та створення сприяння на зовнішніх ринках”, – повідомила  Інна Мєтєлєва.

Також у ході дискусії учасники обговорили актуальні питання у сфері виробництва та реалізації українського меду та продукції бджільництва, розвитку кооперації та взаємодії всіх учасників медового ринку, імплементації сучасних технологічних рішень.

Заступниця Міністра зазначила, що актуалізовані вимоги до якості та маркування меду, які відповідають європейським стандартам торгівлі, та значно підвищать експортну спроможність українського продукту та забезпечать захист прав споживачів на внутрішньому ринку.

UkraineFood.org

1 коментар

  1. Так пчеловодство , это огромная економическая ниша в сельском хозяйстве . Которая вывела Украину на 2е и 3е место в мире по реалезации мёда. Производство Украинской курятины имеет такой же объём производства но в эту отрасль государство вложило милиарды гривень и продолжает влаживать в пчеловодство не копейки ни одной гривны . Какой вывод напрашивается , да безграмотность ,халатность , нежелание правительсва развивать экономику страны . Сейчас пчеловодство снова оставлено на самовыживаемость как и все 28 лет . Экспортеры мёда это больше торгаши чем бизнес . Поясню они имея возможности экспортировать медовую продукцию в другие страны ничего не делают чтобы повысить добавленую стоимость медовой продукции и уже на этом зарабатывать валюту они отправляют продукцию как сырьё тем самым опускают стоимость мёда до предельно низких границ его себестоимости тем самым доводя пчеловодов до существования а не развития. Да тема серьезная но работать надо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я