Компанія «Натур Світ» планує експортувати першу партію солодкої паприки

0
379

Компанія «Натур Світ» розраховує вже в цьому році зібрати першу товарну партію солодкої паприки і щорічно планують поставляти на експорт понад 20 тонн продукту.

Про це розповів директор з розвитку компанії «Натур Світ» Ігор Андрієнко під час конференції «Переробка плодоовочевої і ягідної продукції. Сучасні тренди», організованої фондом ЛАСКА і Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), повідомляє AgroPortal. 

Ігор Андрієнко розповів, що вже 25 фермерів з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей почали співпрацю з «Натур Світ» на контрактній основі з гарантованими цінами викупу. Надалі компанія планує поставляти насіння солодкої паприки фермерам на безоплатній основі.

«Ми рекомендуємо починати вирощування з 10-20 соток, щоб зрозуміти нову культуру, проаналізувати свою економічну вигоду і в наступних сезонах масштабувати виробництво. Агротехніка паприки, яку до сих пір в Україні не культивували, дуже схожа на звичайний перець, тому вирощування не складає труднощів для наших аграріїв. Солодкий перець – розсадна культура. На момент пересадки у відкритий грунт її вік повинен становити 35-45 днів. З середини березня висаджується в теплицях, на початку – середині травня переноситься у відкритий грунт. Рослині потрібно 110 днів вегетації у відкритому грунті, щоб досягти бажаного врожаю», – розповідає Ігор Андрієнко.

За його словами, вся зібрана продукція йде на промислову переробку, тому не вимагає ідеального зовнішнього вигляду, як для торгових мереж, а урожай збирається одноразово, що істотно заощаджує ручна праця.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я