Правильне сортування, упаковка та зберігання є запорукою успішного експорту яблука

0
345

Яблука вже давно стали невід’ємною частиною українського експорту. За кордоном вони користуються величезним попитом і щороку завойовують все нові ринки. Однак сміливо говорити про експорт зібраного врожаю можуть тільки ті садівники, які своєчасно подбали про будівництво холодильних комплексів з регульованим газовим середовищем.

Як повідомляє EastFruit, без таких сховищ постійно формувати обумовлену кількість яблук на експорт дуже важко. Для початку, такі яблука мають бути належної якості. Важливо, правильно дотримуючись технології, закладати яблука на зберігання. Отримати бездоганний результат та якісно зберегти врожай до нового сезону можна лише в сучасному сховищі.

А ще яблука мають бути ідеально відсортованими та запакованими.

“Попереднє сортування яблук відбувається ще в саду. Маленьке яблуко, побите, неякісне,   а також з дефектами в сховище не потрапляє. Однак за розміром, вагою і кольором їх сортують вже потім, практично перед самим продажем”, – розповів Анатолій Богдан, директор компанії “Інсолар-Холод” яка є лідером українського ринку за обсягом побудованих сховищ для фруктів, зокрема і сховищ з РГС.

Днями таку сортувальну і пакувальну лінію Greefa від “Інсолар-Холод” запустять у найбільшому в Україні інноваційному холодильному комплексі з РГС компанії “Сади Дніпра”, знаної за ТМ UApple.

За словами Анатолія Богдана, яблука у сховищах зберігаються окремо за сортами, їх сортування – один з останніх етапів зберігання в холодильному комплексі. Однак від того, наскільки точно яблуко пройде сортування за: розміром, вагою та кольором, залежить успіх подальшої міжнародної співпраці та й довіра партнерів.

“Деякі країни хочуть велике яблуко. Навіть наші мережі у свій час скуповували тільки велике яблуко. Інші країни замовляють тільки середнє і обов’язково червоного кольору”, – розповів директор компанії “Інсолар-Холод”.

До того ж саме пакування відсортованого товару вкрай важлива процедура – яблукам доведеться подолати чималий шлях до заморських клієнтів. Саме за це відповідає інша частина нової лінії, встановленої фахівцями “Інсолар-Холод” і Greefa для ТМ UApple.

Після ретельного сортування яблука пакують в ящики, іноді в контейнери. Далі ящики встановлюють на палети, обв’язують… Весь цей складний процес задля того, щоб відчути солодкий смак України мали змогу у будь-якому куточку великого світу.

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я