Українська солодка галузь на PLMA USA 2019: Як отримати максимальну користь від поїздки

0
670

Ось уже 35 років у листопаді Private Label Manufacturers Association (Асоціація виробників власних торговельних марок) проводить найбільшу на американському ринку галузеву подію – виставку U.S. Private Label Trade Show.

Цього року на PLMA USA до Чикаго приїдуть більш ніж 1300 компаній з 55 країн, щоб зустрітися із закупівельниками супермаркетів і фуд-рітейлу, аптечних мереж, великоформатної торгівлі, інтернет-рітейлерів, доларових магазинів і дискаунтерів, клубних магазинів, магазинів біля будинку, спеціалізованих мереж, міжнародних мереж, військових організацій та фуд-сервісу США та Канади. Українські компанії фуд-сектору також не залишаться осторонь, а кондитери вирушать на виставку спільним стендом за підтримки ФАО, ЄБРР та EU4Business.

Що робити, щоб поїздка принесла максимальну користь бізнесу та не перетворилася на “експортний туризм”? Як же звернути на себе увагу при такій концентрації компаній? Як завоювати омріяні контракти?

Справді, це завдання не з легких. 

Саме тому Асоціація “УкрКондПром” за підтримки ФАО, ЄБРР та EU4Business, спільно з UkraineFood.org та ТПП України проведуть підготовчий тренінг для тих, кому цікаво працювати із private label на ринку США та Канади.

Українська солодка галузь на PLMA USA 2019: Як отримати максимальну користь від поїздки

У програмі:

  • Індустрія супермаркетів та гросері-ринку США: структура та тренди. Ролі виробника та дистриб’ютора. 
  • Як отримати омріяний контракт? Фактори успішних продажів українських товарів у міжнародних мережах.
  • Культурний код: як вести переговори та розуміти підходи до ведення бізнесу.
  • Лайфхаки та підводні камені, кредитування імпорту та інші секрети з перших рук.
  • Lessons learned: реальний досвід компаній, які брали участь у виставках PLMA.

Запрошуємо компанії-виробників кондитерської продукції, меду, джемів, та інших продуктів “солодкої” групи, які беруть участь у PLMA USA 2019 або розглядають таку можливість у майбутньому. 

Де і коли

Середа, 6 листопада, початок об 11.00. Торгово-промислова палата України, Київ, вулиця Велика Житомирська, 33, офіс 101.

Реєстрація 

Участь безкоштовна. Оскільки кількість місць обмежена, реєстрація є обов’язковою. Щоб взяти участь, будь-ласка, зареєструйтеся за посиланням

Якщо у вас виникли питання, будь-ласка, звертайтеся до організатора події: Олександр Балдинюк, голова Асоціації “УкрКондПром”, baldyniuk1970@gmail.com, +380675360049.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я