Українських експортерів запрошують приєднатися до торгових місій до Європи та Азії

0
228

У листопаді поточного року відбудеться низка торгових місій з метою просування продукції українських експортерів. Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Зокрема, за інформацією Андрія Ярмака, 12-14 листопада у Дубаї відбудеться спеціалізована виставка World of Perishables, а 22 листопада у шведському Хельсінборзі та 26 листопада у Бухаресті відбудуться зустрічі у форматі B2B з імпортерами.

Крім того, економіст ФАО звернув увагу українських виробників, що бажають вийти на зовнішні ринки, що у січні або лютому 2020 року відбудеться торгова місія до Сінгапуру та Малайзії. “Точні дати будуть відомі приблизно за тиждень”,- зазначив Андрій Ярмак.

Андрій Ярмак закликав усіх, хто хоче  взяти участь в торгових місіях з просування українського експорту, надіслати відповідну інформацію вже до кінця поточного тижня напряму консультанту ФАО Андрію Панкратову або йому особисто.

Він також повідомив, що за рахунок Української плодоовочевої асоціації (УПОА)ФАО, та ЄБРР в вищезазначених місіях відбуватиметься оплата місця проведення подій, здійснюватимуться витрати на організацію подій та програми, на підготовку та друк  професійних каталогів, створення сайтів цих подій, запрошення імпортерів та мереж на зустрічі, ринкову інформацію про ці ринки збуту тощо.

У свою чергу витрати на переліт, проживання, харчування у торгових місіях компанії покривають самостійно.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я