“Укролія” експортуватиме продукцію до країн ЄС

0
260

Компанія «Укролія» представила свою продукцію на виставці Anuga (Німеччина) на індивідуальному стенді. Зацікавленість українською соняшниковою олією найбільшим чином проявили представники Східної Європи, а фасованою органічною продукцією під брендом GARNA organica – компанії з США і Нідерландів.

Про це розповіла керівник відділу ЗЕД ТОВ «Укролія» Тетяна Прокопенко, передає AgroPortal.ua.

«Європейський клієнт прекрасно знайомий з високоолеіновою олією і всіма її перевагами. На виставці Anuga більшу кількість запитів на співпрацю ми отримали в цьому напрямку від компаній-представників, як рітейлу так і сегмента HoReCa, країн Східної Європи: Чехія і Польща. Відвідувачі нашого стенду були зацікавлені в закупівлях професійної кулінарної олії, так як сьогодні великою популярністю користується їжа, приготована з використанням обсмажування інгредієнтів: м’ясні страви, хрустка картопля, WOK страви», – зазначає Тетяна Прокопенко.

За її словами, основу професійної кулінарної олії EFFO становить високоолеінова соняшникова олія, багата на олеїнову кислоту, яка допомагає ефективно регулювати рівень холестерину в організмі людини. Завдяки своїм якостям олія EFFO стійкіша до окислення і витримує інтенсивні цикли смаження в рази краще в порівнянні з іншими оліями, що робить її безпечною для здоров’я людини.

Також в компанії «Укролія» відзначають, що виставка Anuga показала, що головним для клієнта, на жаль, є цінова пропозиція, а не наявність сертифікатів відповідності якості або авторський дизайн упаковки.

«Ми вже маємо досвід участі в Anuga і для нас участь в міжнародних виставках є важливим іміджевим ходом. Ми прагнемо об’єднати екологічність, прозорість і людяність, як стиль життя компанії «Укролія». Впроваджуємо технології і рішення, які дозволяють нам розвивати бізнес, піклуватися про здоров’я людей і навколишній світ, що дозволить створити позитивний образ України і української продукції на зовнішньому ринку, зокрема Європи», – уточнила Тетяна Прокопенко.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я