З чого почати успішний експорт агропродукції: відповіді фахівця на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі“

0
1426

Розвиток українського аграрного сектору ставить перед власниками агробізнесу чимало нових питань. Одним з головних є пошук нових ринків реалізації. Адже бізнес можна вважати успішним тільки тоді, коли Ваша продукція чи послуга є затребуваною, а компанія має налагоджені канали збуту, що приносять системний прибуток.

З року в рік в Україні збільшується кількість тих, хто хоче експортувати свою продукцію на зовнішні ринки. Але успіх цієї справи від самого початку залежить від того, як ви її організуєте.

З чого почати та в якому саме напрямку треба рухатися розповість аналітик сільгоспринків, консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), фахівець з агроекспорту Андрій Панкратов під час Першої конференції з циклу: “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Організатором конференції виступає агромедіа-агентство SAPIENZA.

У своєму виступі Андрій Панкратов, зокрема, розповість учасникам конференції про правильні підходи до оцінки можливостей компанії щодо експорту, етапи підготовки та пошук покупців саме Вашої продукції на зовнішніх ринках.

“Сучасні умови відкритості світу підштовхують українських агровиробників до змін. Отримати більш високу ціну за власну продукцію, підвищити репутацію компанії, отримати надійних міжнародних партнерів та збільшити прибутки можна  за умови налагодження системного експорту.

З чого треба розпочинати вихід на нові ринки, як правильно презентувати та отримати більш високу ціну за свій продукт – саме цим питанням буде присвячений виступ Андрія Панкратова. Ми запрошуємо представників агробізнесу долучитися до зазначеної дискусії в рамках конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”, -зазначає організатор заходу, засновниця агромедіа-агентства SAPIENZA Катерина Звєрєва.

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.

Головні панелі заходу:

  • Економічні інструменти. Спікери – фахівці фінансової та юридичної галузі будуть інформувати про те, як залучити більше коштів для розвитку агробізнесу, та про те, якими засобами можна захистити себе від фінансових ризиків.
  • IT-інструменти. Дізнаємося про сучасні тренди та технології, за допомогою яких аграрії зможуть оптимізувати процеси та знизити витрати.
  • Агромаркетингові інструменти. Ефективна панель для тих, хто прагне вийти на нові ринки реалізації та дізнатися як побудувати ефективні відносини з клієнтами

Реєстрація на подію вже розпочалася! Зареєструватися Ви можете за посиланням.  


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я