Агроекспорт з України до Саудівської Аравії дешевше, аніж до країн Південної та Північної Америки

0
140

Експорт продукції з України для Саудівської Аравії може бути на 60-65% дешевше, ніж експорт з країн Південної та Північної Америки.

Таку думку висловив директор сільськогосподарської практики Palladium Group Рей Мул під час конференції II Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум, пише Latifundist.

«Україна ближче в територіальному плані, тому експорт продукції може бути дешевше за вартістю. Статистика показує, що з кожним роком збільшується кількість населення і попит на продукти харчування. Це серйозний виклик для аграрного сектора. У Саудівській Аравії населення становить 34 млн. Тому є величезний попит на імпортовані товари. Україна має всі можливості зайти в цей сектор, як постачальник продовольства», – розповів Рей Мул.

Генеральний директор «Континентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен розповів про особливості роботи компанії в умовах української економіки.

«Ми обробляємо майже 200 тис. га в 5-ти областях України. У нас 400 тис. т можливості для зберігання, які працюють і вдень, і вночі. Ми міжнародна, але й місцева компанія. Нам треба бути постійною і стабільною компанією в довгостроковій перспективі. Це не короткострокова програма, а на 20-25 років. Ми звертаємо увагу в своїй роботі на соціальну відповідальність, щоб це було корисно для місцевої громади. Є довгострокові відносини з суспільством і ми концентруємо увагу на підтримку місцевих лікарень», – прокоментував Георг фон Нолкен.

Але зараз компанія стикається з низкою викликів, зокрема, з відкриттям ринку землі.

«Ми моніторимо реформу землі, не хочемо спекулювати на цьому. Але хочемо убезпечити наш банк землі, щоб бути успішними в Україні», – пояснює Георг фон Нолкен.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я