Що таке гросері-ринок США, хто на ньому панує та які тренди визначатимуть його майбутнє? Володимир Калашлінський, експерт з торгівлі та логістики GlobalFoods USA, привідкрив завісу перед українськими виробниками під час підготовчого тренінгу до PLMA USA 2019. Українські кондитери асоціації“Укркондпром” за сприяння ФАО, ЄБРР та ініціативи EU4Business вирушать на цю виставку із власним стендом вже за кілька днів. 

Як зазначив Володимир Калашлінський, американський ринок є надзвичайно великим, насиченим та зростає щороку. Якщо подивитися на збільшення кількості населення у трьох країнах північноамериканського континенту, то за останні 10 років у США воно зросло з 306 до 330 мільйонів, у Канаді — з 34 до 38, у Мексиці — зі 115 до 126 мільйонів.

Щороку у США продається товарів на суму 6 трильйонів доларів США, при цьому, продуктів харчування в супермаркетах купують на суму 700 мільярдів. У Сполучених Штатах працюють 38 300 супермаркетів.

Майже 93% продажів продуктів харчування здійснюється через мережі супермаркетів-гросеріз. У звичайних продуктових магазинах (convenience stores) та у спеціалізованих гастрономах продається всього 4 та 3% харчових товарів відповідно.

За даними експерта, ринок США ділять кілька гігантів-рітейлерів. Рекордсменом є Walmart— на нього припадає ринкова частка аж у 25%. Інші гросері-гравці мають менші частки: Kroger— 13%, Costco— 8%, Safeway— 6%, Publix — 4%, Wholefoods та Target — по 2%. Решту 40% ділять між собою інші дрібніші рітейлери.

Як продемонстрував Калашлінський, частка продажів найбільших супермаркетів США невпинно зростала з 2012 року:

У деяких регіонах рітейл-гігант Walmart є монополістом із часткою продаж від 50 до 70% і більше:

Проте, на американських теренах останнім часом з’являються також відносно нові гравці — німецькі Lidl та Aldi. Ці мережі провадять достатньо агресивну політику та вдаються до демпінгу, а їх асортимент складають переважно європейські товари.

За словами Володимира Калашлінського, загальними трендами великих гросері-мереж, на які варто звернути увагу, є перехід торгівлі в онлайн, здорове та екологічне харчування, можливість пікапу замовлених товарів у магазині, а також більш відповідальне ставлення до пакування: упаковка має бути мінімальною та легко перероблятися.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я