Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запрошує українських експортерів овочів та фруктів долучитися до низки торгових місій до країн Європи та Азії, що відбудуться у листопаді поточного та на початку наступного року.

Так, вже 12-14 листопада у Дубаї (ОАЕ) відбудеться спеціалізована виставка World of Perishables, а 22 листопада у шведському Хельсінборзі та 26 листопада у Бухаресті відбудуться зустрічі у форматі B2B з імпортерами.

Крім того, за словами директора з розвитку УПОА Катерини Звєрєвої, у січні-лютому 2020 року відбудеться торгова місія українських виробників плодоовочевої продукції до Сінгапуру та Малайзії – точна дата заходу буде повідомлена додатково вже у найближчий час.

За рахунок Української плодоовочевої асоціації (УПОА), ФАО, ЄБРР та EU4Business в вищезазначених місіях відбуватиметься оплата місця проведення подій, здійснюватимуться витрати на організацію подій та програми, на підготовку та друк професійних каталогів, створення сайтів цих подій, запрошення імпортерів та мереж на зустрічі, ринкову інформацію про ці ринки збуту тощо.

У свою чергу витрати на переліт, проживання, харчування у торгових місіях компанії покривають самостійно.

Звертаймо увагу, що для спілкування та отримання оперативної інформації для учасників торгових місій створено чат у месенджері Telegram.

Більше про події читайте на сайті УПОА за посиланням, а з питань участі у торгових місіях, будь-ласка, звертайтеся за наступними контактами:

Семен Крамаренко, тел. +38 (095) 690 79 36; e-mail: semenkramarenko@fruit-ukraine.org;

Андрій Панкратов, тел. +38 (096) 619 88 88; e-mail: apankratov@outlook.com;

Ніна Грищенко, тел. +38 (063) 104 53 37; e-mail: Gryshchenko@sapienza.media;

Федір Рибалко, тел. +38 (050) 375 60 20; e-mail: rybalko@fruit-ukraine.org.

 

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я