“Укролія” розширює виробничу лінійку за рахунок експорту до Румунії

0
121

У листопаді до Румунії було відвантажено 50 т органічної рафінованної та 100 т органічної нерафінованної олії виробництва «УКРОЛІЯ ОРГАНІК».

Про це повідомляє прес-служба ТОВ “Укролія” на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Надалі нерафінована олія буде перероблена на провідному виробничому комплексі Румунії, з метою реалізації у країнах ЄС.

В компанії також зазначили, що румунський ринок органіки дуже динамічний. Він демонструє помітне зростання. За оцінками експертів зростання долі ринку між 2017 та 2018 роками становило 30 відсотків, і очікується, що продовжуватиметься тими ж темпами до 2020 року.

“В останні роки спостерігається зростання споживання органічних продуктів в Румунії, і це є результатом поєднання різних факторів, таких як: більша купівельна спроможність населення, краща освіта споживачів, більше варіантів роздрібних торгових точок, а також мереж супермаркетів з органічною продукцією. Крім того, все більше імпортерів органіки організовують заходи B2B та B2C для пропаганди здорового способу життя.

Для компанії «УКРОЛІЯ» відвантаження органічної соняшникової олії румунським партнерам є лінійним розширенням продуктового ланцюга. Адже вже 2-ий рік поспіль ми їм експортуємо високоолеїнову фасовану олію у bag in box під власним брендом – EFFO”,- зазначили в компанії.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я