Ми починаємо комплексну програму загального позиціювання України під брендом «Trade with Ukraine» – Богдан Шаповал

0
106

В Київському міжнародному виставковому центрі минулого тижня відбулася III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo, яка об’єднала представників українського ринку та міжнародних баєрів з понад 50 країн світу. Цього ж дня Ukrainian Food Export Board разом з Центром Підтримки Експорту та Торгово-промисловою палатою України, підписали Меморандум про співпрацю у сфері просування під спільним брендом.

Голова Ukrainian Food Export Board Богдан Шаповал поділився основними моментами організації цьогорічної виставки та планами на майбутнє, пише AgriGator. 

«Якщо почати з історії, то так сталося, що коли Україна втратила ринки Російської Федерації, кілька організацій почали допомагати українським експортерам паралельно працювати на зовнішніх ринках, брати участь у торгівельних місіях та міжнародних виставках, шукати покупців. Звісно, це було добре, але ми досить часто на міжнародних заходах диференціювались. Тобто, ми мали 2-3 українських національних стенди, а також окремо різноманітні стенди наших компаній. Але не було загального позиціювання України. З цього року ми починаємо комплексну програму загального позиціювання України, створення загальних впізнаних брендів. Користуватися будемо брендом «Trade with Ukraine». Ми вважаємо, що це додасть певної синергії та буде запорукою успіху» – розповів Богдан Шаповал

В планах організаторів на наступний рік взяти участь в понад 20 міжнародних заходах та виставках на чотирьох континентах світу.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я