Українські горіхи, мед, соняшникова олія та борошно мають перспективи в супермаркетах ЄС

0
365

Українські виробники постачають все більше товарів на європейські ринки та поступово привертають увагу місцевих ритейлерів.  Таку думку висловив Тіно Цайске, Генеральний директор Metro Cash & Carry Україна на НВ Бізнес

За його словами, сільськогосподарська продукція, серед якої мед, горіхи, борошно і соняшникова олія мають найкращі шанси потрапити на полиці європейських супермаркетів. Окрім того, цей асортимент тільки розширюватиметься, оскільки в цьому зацікавлені самі торговельні мережі.

Також, Цайске зазначив, що відомі українські продукти вже зараз можна знайти на полицях магазинів у Чехії, Німеччині або Франції, і додав, що Metro Cash & Carry також зацікавлені у співпраці з українськими компаніями. Якщо виробник відповідає всім вимогам, його продукція може потрапити на полиці не тільки українських магазинів, а й в оптові центри Європи. 

“Кожна країна самостійно вибирає асортимент продукції, яку вона представляє у своїх магазинах, враховуючи свої особливості. Але робота навіть з половиною наших оптових центрів, а це приблизно 750 магазинів у 28 країнах Європи, може виявитися вигідною”— сказав Цайске. 

Проте, єдиного рецепту, як підібрати продукцію для всіх магазинів мережі, немає, адже вибір асортименту для кожного супермаркету залежить від мережі, країни та цільової аудиторії. Наприклад, основними клієнтами центрів оптової торгівлі Metro є підприємці, тому під час формування пропозиції товарів саме їхні інтереси враховують у першу чергу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я