Картоплярі півночної Європи все більше орієнтуються на експортні ринки

0
100

Північноєвропейські виробники картоплі відзначають серед основних тенденцій галузі посилення конкуренції та екологічних вимог, ріст ефективності виробництва при зростанні екстремальності клімату.

Про це під час на засіданні AHDB/Catchment Sensitive Farming  у Мальтоні (велика Британія) розповів Руфус Пілігрим, представник картопляної компанії, що постачає та пакує картоплю R.S. Cockerill, повідомляє AgroNews.

Доповідач відзначив, що галузь обслуговує вимогливих покупців, намагаючись зберегти споживання картоплі.

На півночі Європи спостерігається збільшення площі картоплі та орієнтація на зростаючі експортні ринки.

«У Бельгії вони вирощують 90 тис. га картоплі. Типова родинна ферма – 150 акрів (60,7 га), вирощують і 50 акрів (20,2 га) картоплі», – розповів Руфус Пілігрим. – «Більшість виробників мають другу роботу і не покладаються на сільське господарство для свого основного доходу. Вони використовують сімейну працю – машини керують та обслуговують власність.

Виробники шукають три-п’ятирічні контракти, й існує великий поштовх для підвищення продуктивності та інновацій. Промисловість просувається в Азію та Північну Америку, наприклад, назад заповнюючи судна із замороженою яловичиною, що надходить до Європи».

 

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я