Як “спіймати” тренд при пошуку власної ніші в агробізнесі?

0
291

Споживчі тренди – це часто наслідок підприємницької діяльності тих, хто знаходить нові ніші в харчовій промисловості та агробізнесі. Як еволюціонують споживчі тренди в Україні та світі? Що відбувається з галуззю переробки? Про це розповість власник компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков під час Міжнародної конференції аграрного бізнесу “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, що відбудеться 19 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі.

«Якщо згадати, то років десять потому в Україні майже не було кав’ярень – тепер вони на кожному кроці. Сьогодні кава, завтра буде щось інше. І бізнес має передбачати тренди. При цьому раніше в кав’ярнях була тільки кава, а сьогодні ми можемо побачити там і чаї, і фреші. До них же пропонуються ягідні тарти, круасани. Це й означає, що з’являються нові ніші, які формують споживчі тренди. Аналогічні процеси відбуваються в галузі ягідництва, де активно розвивається напрямок напівфабрикатів, особливо, споживання яких пов’язане із світовим трендом здорового харчування. Детальніше про пошук нових ніш поговоримо під час конференції “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі»,- говорить власник S.B. Frozen Foods.

Зазначимо, що конференцію  “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” проводить агромедіа-агенція Sapienza спільно з експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019 р.) Ольгою Трофімцевою.

Конференція “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” відбудеться в рамках виставки “АгроВесна 2020” і складається з 4-х блоків:

-Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;

-Нові ринки для українського виробника;

-Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва, генеральний директор компанії «Євросем» Дмитро Шацман, засновниця онлайн-платформи Help-SMI Анастасія Ширіна, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Рейноуд Нуйтен та інші фахівці з міжнародної торгівлі та виходу на міжнародні ринки.

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Cайт конференції

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:20 –16:00

Інформаційні партнери заходу:

EastFruitUkraineFood.orgSEEDS.org.uaAgriGatorАгроіндустріяУННАгроперспективаDrone.UA

З’ясувати питання та подробиці відносно конференції Ви зможете у організаторів за телефоном +380 63 104 53 37.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я