Якщо ми не переорієнтуємо агровиробництво у бік переробки, нам не стати “аграрною надкраїною” – Віталій Скоцик

0
263

Віталій Скоцик, доктор економічних наук стане спікером Міжнародної конференції аграрного бізнесу  “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, що відбудеться 19 лютого в Києві. Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA.

Віталій Скоцик розповість про тенденції світових ринків аграрної продукції та можливості для українських агровиробників.

“Україна здатна прогодувати 500 мільйонів людей, вона має стати одним із наріжних каменів, на яких тримається продовольча безпека людства. Отже, саме наша країна – один із небагатьох регіонів, які можуть і повинні суттєво нарощувати виробництво продовольства  і задовольняти попит. Це автоматично перетворює Україну на один із геополітичних центрів стабільності не лише в контексті Європи, частиною якої є ми.

Помітний приріст населення в Китаї та Індії робить ці країни великим ринком для нашої продукції. Держави Африки також гостро потребуватимуть нашого хліба.Світ з’їсть все – треба вміти заробляти. Цю просту істину сьогодні треба усвідомити українським агровиробникам, що хочуть успішно працювати на конкурентних міжнародних ринках.

Втім, якщо ми не переорієнтуємо наше агровиробництво у бік переробки, нам не стати “аграрною надкраїною”, а ми залишатимемося тими хто продає сировину, яку в нас задешево купують інші країни, перероблять у себе і гроші, отримані від реалізації продукції переробки, вкладають у свої національні економіки. Таку ситуацію потрібно змінювати докорінно. Як саме – поговоримо під час конференції: “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, – зазначає Віталій Скоцик.

Захід проводить агромедіа-агенція Sapienza Катерини Звєрєвої спільно з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019).

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>


Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва, генеральний директор компанії “Євросем” Дмитро Шацман, засновниця онлайн-платформи Help-SMI Анастасія Ширіна, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Рейнауд Наутен та інші фахівці з міжнародної торгівлі та виходу на міжнародні ринки.

Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Cайт конференції

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаMedushaСироман/Craft CheeseDrone.UA

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я