Ключові канадські рішення для збільшення ефективності агросектору України представлять на міжнародній конференції в Києві

0
352

Україна та Канада вже багато років мають налагоджені торгівельні зв’язки, які суттєво поглибилися у 2017 році завдяки імплементації договору про зону вільної торгівлі (Canada-Ukraine Free Trade Agreement – CUFTA). Аграрний сектор є ключовим для економіки як Канади, так і України, тому розвиток співпраці та партнерства в цьому напрямку є пріорітетним для обох країн.
Про ефективні рішення та продукти Канади для аграрного сектору в Україні під час Міжнародної конференції аграрного бізнесу  “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, розкажуть радники з питань розвитку бізнесу комерційного відділу Посольства Канади в Україні Ліліана Жиліна та Єлізавета Журавська.

В своєму виступі фахівці презентують послуги та продукти від канадських компаній в аграрному секторі та окреслять роль Посольства Канади в Україні в налагодженні торгівельних відносин між нашими країнами.

Конференція “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” відбудеться 19 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі в рамках виставки “АгроВесна 2020”.

Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва, експерт ягідного ринку, власник S.B.Frozen Foods Андрій Жуков, засновниця платформи HelpSMI Анастасія Ширіна, директор Євросем Дмитро Шацман, радник з питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні Рейнауд Наутен та інші фахівці з виходу на міжнародні ринки,

Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Cайт конференції

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgSEEDS.org.uaAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаDrone.UA

З’ясувати питання та подробиці відносно конференції Ви зможете у організаторів за телефоном +380 99 737 17 92.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я