Компанія BioNorma проведе розіграш призів серед учасників та гостей конференції «Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі»

0
983

Під час Міжнародної аграрної конференції «Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі», що відбудеться 19 лютого, організатор заходу компанія Sapienza.media спільно з партнером – компанією BioNorma – підготували розіграш спеціальних призів.

Організатори та партнери заходу прагнуть, щоб конференція «Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі» запам’яталася не тільки цікавими темами з приводу розвитку міжнародної торгівлі та ролі в цьому процесі українських агровиробників, але й подарувала приємні враження своїм учасникам. Саме для цього компанія BioNorma та Sapienza.media проведуть розіграш спеціальних призів у перервах між панельними дискусіями. Серед призів – сертифікати на знижки послуг компанії Sapienza.media, павербанки, фірмові блокноти тощо. Взяти участь у розіграші призів може кожен учасник заходу, отже до зустрічі на конференції!

Зазначимо, що компанія BioNorma є лідером українського ринку з виробництва біологічних продуктів, маючи найбільшу виробничу лінійку біопрепаратів в країні. Сучасне технології BioNorma дозволяють аграрію зміцнити або замінити слабкі складові свого виробництва новітніми біологічними розробками.

Генеральний директор групи компаній BioNorma Ярослав Чабанюк виступить модератором конференції.

Конференція “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” відбудеться 19 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі в рамках виставки “АгроВесна 2020”.

Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, доктор економічних наук Віталій Скоцик, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва, експерт ягідного ринку, власник S.B.Frozen Foods Андрій Жуков, директор компанії Євросем Дмитро Шацман, радник з питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні Рейнауд Наутен, радники з питань розвитку бізнесу комерційного відділу Посольства Канади в Україні Ліліана Жиліна та Єлізавета Журавськадиректор компанії ARTIS.com Василь Гальчевський, засновниця платформи HelpSMI Анастасія Ширіна та інші фахівці з виходу на міжнародні ринки,

Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Cайт конференції

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgSEEDS.org.uaAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаDrone.UA

«Солодкий» спонсор конференції – компанія «Житомирські ласощі».

З’ясувати питання та подробиці відносно конференції Ви зможете у організаторів за телефоном +380 99 737 17 92.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я