Куди прямує світова агроторгівля?

0
181

Протягом останніх 5 років експорт української агропродукції зростає з року в рік. Тільки за 11 місяців минулого року Україна експортувала агропродовольчої продукції на суму $20,2 млрд, що перевищило рекорд попереднього, 2018 року, коли вартість аграрного експорту становила $18,8 млрд.

Втім, агроекспорт досі залишається прерогативою переважно великих аграрних холдингів, тоді як значна частка малих та середніх виробників поки з насторогою ставляться до виходу на зовнішні ринки.

Що варто знати перед тим, як розпочати зовнішню діяльність, які виклики ставить світова економіка перед виробниками та що потрібно засвоїти експортеру, враховуючи досвід кращих компаній-гравців зовнішніх ринків розкажуть професійні спікери конференції «Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі»яка відбудеться у Києві 19-го лютого 2020 року о 12.00 (МВЦ, Броварський пр-т 15, конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А) в рамках  виставки «АгроВесна-2020».

Захід проводить агромедіа-агенція Sapienza Катерини Звєрєвої спільно з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019).

«Вихід на ринок ЄС з власною продукцією для вітчизняного малого і середнього аграрного бізнесу є зазвичай достатньо серйозним викликом, зважаючи на високий рівень конкуренції та вимоги щодо відповідності не лише європейським чи національним стандартам безпечності та якості продукції, але й щодо відповідності приватним маркетинговим стандартам імпортерів. Тому для успішної експортної діяльності необхідна системна робота і додаткові організаційні та фінансові зусилля. Які саме? Про це і поговоримо під час конференції»,- говорить Ольга Трофімцева.

«Сьогодні світ стає дедалі відкритішим – в ньому все більше стираються кордони, відбуваються процеси технологічного та наукового обміну. Ще більше прискорює цей процес трансгранична інтернет-торгівля.

Чого очікують іноземні партнери від українських контрагентів? Як адаптувати продукти під клієнтів на зовнішніх ринках? Під час конференції ми об’єднаємо різних учасників світового агроринку, щоб знайти нові рішення збільшення прибутків і забезпечення вигоди всім учасникам», – зазначає засновниця агромедіа-агенції Sapienza, фахівець з управління репутацією та агромаркетингу Катерина Звєрєва.

«Перші питання, які виникають на початку будь-якого експорту – це ЩО та КУДИ продавати так, щоб було вигідно. Як знайти відповіді на ці питання? Спитати у професійних аналітиків? Але вартість їх послуг може перевищити межі розумного. Ризикнути й розпочати пробні поставки інтуїтивно?

Але ціна помилки може виявитись ще вищою…Ми готові поділитися практичним досвідом з вивчення експортних ринків для примноження Ваших прибутків під час конференції»,- говорить Андрій Панкратов, аналітик аграрних ринків, консультант Продовольчих та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

«Налагодження постійних взаємовигідних відносин із ЗМІ, як показує практика, здатна значно підвищити репутацію Вашої компанії в очах потенційних клієнтів та інвесторів. Адже коли вони бачать про Вас публікації у відомих медіа, це переконує їх у тому, що Ви – надійний партнер, з яким можна налагоджувати довготривалі ділові стосунки. Як саме збільшити свою медіаактивність на користь бізнесу та власній діловій репутації – поговоримо під час конференції, зазначає засновниця онлайн-платформи HelpSMI Анастасія Ширіна.

 

Також на конференції будуть розглядатися такі важливі для аграріїв теми як ураження товарних посівів паразитами. Зокрема, соняшниковим вовчком, що звісно не може не хвилювати аграріїв у контексті подальшої конкурентоспроможності їх продукції на експортних ринках. Темі сучасних європейських ініціатив у боротьбі з вовчком соняшниковим буде присвячено виступ директора компанії «Євросем» Дмитра Шацмана:

«При ураженні рослин соняшнику вовчком також сповільнюється їх зростання і розвиток, що, у свою чергу, призводить до значних втрат урожаю. Крім того, листя соняшнику в’януть і никнуть у результаті дефіциту води, через деякий час вони жовтіють. Все це обумовлює актуальність питання боротьби з паразитом та спонукає шукати способи боротьби з ним агровиробників в усьому світі, зокрема, й на європейському континенті»,- говорить Дмитро Шацман.

Читайте також: Вовчок соняшниковий: світова загроза №1 для вирощування «квітки сонця» та способи боротьби з ним

Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;
  • + Інтерактивний блок.

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00
Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgSEEDS.org.uaAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаMedushaСироман/Craft CheeseDrone.UA

З’ясувати питання та подробиці відносно конференції Ви зможете у організаторів за телефоном +380 63 104 53 37, +38 099 737 17 92

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я