Український Бізнес Хаб планує експортувати ягоду до ОАЕ

0
84

З початку наступного ягідного сезону Український Бізнес Хаб збирається експортувати ягоду в Об’єднані Арабські Емірати.

Про це повідомив засновник і виконавчий директор Українського Бізнес Хаба в Арабському світі Святослав Дубина під час S-Forum Transformation, пише AgroPortal.

«Це будуть невеликі партії, оскільки специфіка цих ринків полягає в тому, що не варто розраховувати відразу отримати контракт на великі партії. У минулому році ми вже запускали пробні партії полуниці і лохини, відпрацьовували логістику, шукали потрібну для цього ринку ягоду. В цьому напрямку досить проблематична логістика, оскільки можливо доставляти ягоду тільки літаками, автоперевезення в принципі неможливо здійснювати, а доставка морським транспортом складає 25 днів», – ділиться досвідом Святослав Дубина.

За його словами, українська ягода не може конкурувати на ринку за ціною, але зате має дуже хорошу якість і смак. У липні брали органічну полуницю, лохину.

«Також ми зіткнулися з проблемою підтримки температурного режиму ягоди. У країнах Арабського світу в сезон експорту української ягоди до 50 градусів спеки, а вона повинна зберігатися при + 5 ° С. Найважливіше в поставках – це при перевантаженні продуктів дотримуватися потрібного температурного режиму. Наприклад, в Борисполі немає спеціалізованого складу, який підтримує температуру. Якщо правильно витримувати тепловий режим, то ягода зберігається два тижні і більше, якщо немає – то 2-3 дня», – розповідає Святослав Дубина.

За його спостереженнями, в країнах Арабського світу дуже багато свіжої ягоди, вона красива, але несмачна. Але місцеве населення готове платити високу ціну за смачну хорошу ягоду. Поки найдорожчою на цих ринках вважається французька ягода.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я