Уряд виступає за розширення угоди про ЗВТ з Канадою

0
137

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою. Вони обговорили ключові питання двосторонніх відносин України та Канади, повідомили в прес-службі Уряду.

Ключовим питанням зустрічі було розширення Угоди між Україною та Канадою про вільну торгівлю. Олексій Гончарук зазначив: «Найактуальнішим питанням наших двосторонніх відносин є розширення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю у сфері послуг та інвестицій. За моєю інформацією, технічні консультації на рівні експертів завершено. Тепер ми маємо розпочати формальні переговори про розширення. Важливо, щоб відповідні директиви від Уряду Канади та Президента України були отримані у найближчі тижні».

Наступним питанням, яке обговорювалося, була лібералізація візової політики для українців. «Ми прагнемо вибудувати діалог, який дасть реальні результати в процесі скасування віз для українців. Минулого року нам запропонували приєднатися до програми спрощеного візового режиму – ЕТА+. Сподіваємося, що вже в найближчому майбутньому ми матимемо позитивні результати на шляху до українсько-канадського безвізу», – сказав Глава українського Уряду.

Після цього Прем’єр-міністр України обговорив із пані Послом перегляд інвестиційної політики EDC (Export Development Canada) та розблокування підтримки канадського бізнесу в рамках його інвестиційної діяльності в Україні. Він запропонував визначити кроки, які дозволять EDC переглянути свою оцінку інвестиційних можливостей в Україні. Пані Посол зазначила, що Уряд Канади приділить належну увагу інформуванню EDC про усі можливості та умови, які Україна пропонує канадським інвесторам.

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я