Все про штрафи, податкові канікули та форс-мажор дізнайтеся від юриста Василя Рущака під час онлайн-вебінару

0
337

У четвер, 2 квітня, аграрії України матимуть змогу дізнатися не виходячи з дому про податкові канікули,  штрафи та форс-мажорні обставини за умов карантину.

Старт вебінару 2 квітня об 11.00 (за київським часом).

Досвідчений юрист, адвокат Василь Рущак, керуючий партнер ЮФ PROPERTY проведе онлайн-консультацію, організовану агромедіа-агенцією SAPIENZA ,і розповість про, як побороти рейдерство за умов ізоляції, успішно пройти перевірки і не зазнати небажаних штрафів.

Реєстрація на безкоштовний вебінар за посиланням>>>


“Податкові канікули, перевірки, штрафи та форс-мажорні обставини – як поводитись аграріям, під час карантину? На вебінарі я проконсультую аграріїв стосовно правильного застосування всіх заходів встановлених для підтримки бізнесу в умовах карантину”, – запевняє Василь Рущак.


Тривалий час Василь Рущак працював завідувачем відділу в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. Згодом він був представником Міністерства аграрної політики та продовольства України  у судах.

За час роботи в аграрному секторі Василь Рущак захистив чималу кількість державних та приватних аграрних підприємств, та створив значну кількість прецедентів в цій галузі.

З 2016 року адвокат Василь Рущак спеціалізується виключно на вирішенні спорів, що стосуються землі, нерухомості та будівництва.


Реєстрація на безкоштовний вебінар за посиланням>>>

Реєстрація на вебінар триває до 18.00 1 квітня. Кількість учасників обмежена.

З питань участі в заході звертайтесь за телефоном: +38 0939683124

або пишіть: pr@sapienza.media

Сторінка конференції в Facebook >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я