Як отримати допомогу від агробізнесу під час COVID-19?

0
425

Як українським аграріям отримати допомогу під час пандемії COVID-19? Яку підтримку надають аграрії  України під час карантину? Про все це Ви дізнаєтесь під час нового вебінару від Sapienza “Ефективна благодійність під час епідемії коронавірусу COVID-19. Як допомагають аграрії”, що відбудеться 9 квітня о 15.00 за київським часом.

Безкоштовна реєстрація за посиланням>>>  

Якою має бути аграрна доброчинність під час епідемії поговоримо на вебінарі з Віталієм Ільченком, власником групи компаній “UKRAVIT”Іриною Гуцал, директоркою МБФ “Українська Біржа Благодійності“,  Катериною Звєрєвою, керівником Міжнародної плодоовочевої платформи EastFruit, директоркою з розвитку Української плодоовочевої асоціації, керівником відділу корпоративного партнерства аграрного холдингу “АстартаЛілією Марачканець та власниками агробізнесу, які допомагають Україні під час пандемії COVID -19.

Наразі український агробізнес вже активно долучився до допомоги державі та, найголовніше, її громадянам у боротьбі з пандемією коронавірусу. Так, на потужностях одного з лідерів українського ринку  засобів захисту рослин та мікродобрив – компанії UKRAVIT – організовано виробництво антисептичних засобів, які компанія згодом безкоштовно роздає своїм клієнтам для подальшої передачі у лікарні в регіонах присутності. Детальніше про цю та інші ініціативи під час вебінару розповість власник компанії UKRAVIT Віталій Ільченко.

В свою чергу, великі кошти задля закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень, закупівлі медикаментів, тест-систем для визначення COVID-19 сьогодні виділяє агрохолдинг “Астарта” – одна з найбільших агрокомпаній України, про що розповість  керівник відділу корпоративного партнерства Департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій компанії Лілія Марачканець. 

Поширення пандемії коронавірусу потягнуло за собою й багато проблем, пов’язаних із реалізацією фермерcької продукції. Враховуючи це, зусилля профільних асоціацій сьогодні спрямовані на мінімізацію збитків українських виробників та ініціювання нових шляхів розвитку бізнесу.

“Дрібні фермери, які вирощують дуже ранні тепличні овочі говорять про критичну ситуацію з попитом на продукцію і вже розуміють, що можуть в принципі не розпродати все, що виросло. З огляду на це, фахівцями Української плодоовочевої асоціації (УПОА) разом з платформою EastFruit 20 березня було запущено платформу “УкрОпт” на базі Telegram для торгівлі всіма видами плодоовочевої продукції на ринку України.

За декілька днів до платформи приєдналося близько 800 учасників. В ці важкі для країни часи ми закликаємо усіх до об’єднання навколо збереження бізнесу кожного з нас, адже від цього буде залежати майбутнє усієї української економіки”,- зазначає директорка з розвитку УПОА, міжнародний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Катерина Звєрєва.

Про ефективні та сучасні інструменти для залучення коштів на різноманітні благодійні та соціальні проекти, зокрема, принципи роботи «Української біржі благодійності» під час онлайн-вебінару розповість її директорка Ірина Гуцал.

“Українська біржа благодійності – це онлайн-платформа, яка поєднує донорів із благодійними проектами і людьми, які потребують допомоги. Після ретельної перевірки українські неприбуткові організації мають змогу розміщати свої проекти на сайті ubb.org.ua, де потенційні донори можуть підтримати проект за своїм бажанням. Завдяки забезпеченню прозорості та звітності, платформа дозволяє громадянам бути впевненими у тому, що їхні благодійні внески допомагатимуть безпосередньо тим, хто цього потребує”,- говорить Ірина Гуцал.

Безкоштовна реєстрація за посиланням>>>  

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380939683124

або пишіть на e-mail pr@sapienza.media  

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я