Нинішня криза може відкрити нові можливості для українських експортерів – думка

0
92

Ситуація, яка виникла, нова для всіх, і складно прогнозувати, яким чином буде змінюватися ринок. Але в цілому ця криза може стати можливістю для українських експортерів, при цьому багато що залежить від управління і менеджменту компанії.

Про це повідомив міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік під час інформаційно-консультаційного вебінару від проектів ІТС в Україні, присвяченого горіхівництву, пише AgroPortal.

«Виробники інгредієнтів кажуть, що їм необхідні більш короткі ланцюжки поставок. І безумовно, це відмінна можливість для українських експортерів – географічна близькість до ринків, зокрема до ринків Західної Європи. При цьому потрібно враховувати, що нинішня криза вплине на стандарти харчової безпеки – вони посиляться і будуть жорсткіше контролюватися. Для європейських покупців дуже важливими аспектами стануть дотримання безпеки продуктів харчування, надійність і умови поставок, захист бренду», – зазначає Джеймс Фітцпатрік.

За його словами, якщо в процес збору врожаю залучено велику кількість людей, то він може бути під загрозою. А якщо ж трапиться друга хвиля коронавірусу, яку прогнозують аналітики в жовтні-грудні, то це істотно позначиться на зборі врожаю і на попиті.

«Економічна криза, яка також прогнозується, буде складним періодом. Однак, в період рецесії, як показують ситуації минулих років, попит на горіхи не знижується. Якщо згадати економічну кризу 2008-2009 років, попит на горіхи в цей час був досить високим», – розповідає Джеймс Фітцпатрік.

Експерт прогнозує, що попит на всі види горіхів буде рости, про це говорять і представники торгових мереж. Але при цьому відзначають, що популярними ці продукти будуть у формі снеків і в якості інгредієнтів для кондитерських виробів.

«Зараз пріоритети покупців зміщуються на більш здорові продукти харчування, і цьому допомагають різні дослідження і звіти, які говорять про користь вживання горіхів», – зазначає Джеймс Фітцпатрік.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я