Ринок Близького Сходу надає можливість для активного просування українського горіху в світі

0
123

Ще 10 років тому в Україні значну частину горіхового ринку формували невеличкі партії врожаю, зібрані людьми у лісосмугах, власних садах чи поблизу доріг і полів. Нині на ринок починають виходити серйозні гравці – власники промислових садів, де збирають сортовий горіх – потужний конкурент для світових виробників.

Про це пише agronews.ua.

Наразі кілька десятків промислових виробників горіхів планують експорт за заздалегідь спланованою стратегією та переробкою напівфабрикату.

Цьогоріч Україна всьоме презентувала вітчизняні компанії на міжнародній продуктовій виставці GULFOOD у Дубаї.

33 українські компанії представили свою продукцію на двох національних стендах, організованих Центром підтримки експорту Київської ТПП та проєктом Міжнародного торгового центру (ІТС) в Україні.

Ще 5 компаній знайомили відвідувачів зі своєю продукцією від імені локальної української компанії UBH General Trading з реєстрацією в ОАЕ (на стенді UBH General Trading).

Вперше у всесвітній виставці продовольства GULFOOD 2020 дебютувала зі своїм стендом також і Українська горіхова асоціація.

Зазначається, що українські виробники горіхів розглядають експорт на Близький Схід як прибуткову нішу та можливість активного просування українського горіху у світі.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я