Українське згущене молоко почали експортувати до ОАЕ

1
541

ВАТ «Рогачевський молочно-консервний комбінат» в цьому році почав поставляти продукцію в Дубай, повідомив генеральний директор підприємства Іван Калупахо.

Керівник відзначив, що епідеміологічна ситуація практично не позначилася на роботі МКК. Все йде в спокійному руслі, підкреслив він, повідомляє AgriGator.

«Не порушений жоден контракт. Більш того, збільшилися поставки згущеного молока на 20-30% в Росію. При цьому не зірвалися поставки ні в США, ні в Ізраїль. Спочатку були певні побоювання, але диверсифікація триває. У цей період ми вийшли на дубайський ринок», – розповів Іван Калупахо.

Перша партія Рогачевського згущеного молока вирушила до ОАЕ в січні. «У лютому був період розгойдування. У березні-квітні почали стабільно працювати», – пояснив він. В середньому в місяць відправляють два контейнери – це в межах 40 т.

Гендиректор звернув увагу, що на підприємстві йде чергова модернізація виробництва. До вересня планують запустити додатковий цех по розливу згущеної продукції в дой-паках.

«Ми не тільки зберігаємо колектив, а й розширюємо його. З 1 травня відкрили одне з нових підприємств – “Рогачевський МКК – Сервіс” – для обслуговування сировинної зони», – підкреслив керівник. Підприємство буде надавати повний спектр послуг сільгоспорганізаціям – від обслуговування холодильно-доїльного обладнання до сільськогосподарських робіт. Для цього закупили нову техніку. На початковому етапі створили 59 нових робочих місць.

За словами керівника, на підприємстві в січні-квітні цього року в порівнянні з чотирма місяцями 2019 року збільшилася виручка на одного працюючого, виріс обсяг промислової продукції.

UkraineFood.org

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я