Україна збільшила експорт молочних консервів з початку року на 12%

0
109

У поточному році серед всіх підприємств молочної промисловості лише тільки молочноконсервні комбінати можуть похвалитися хорошими результатами в зовнішній торгівлі.

Про це повідомляє Інфагро.

Молочні консерви – єдиний продукт, експорт якого помітно виріс: за перше півріччя на 12% до 14,2 тис. т. Правда, значна частина цього обсягу представлена ​​не класичними консервами з молока, а молоковмісними продуктами. Основними країнами, куди продаються українські молочні консерви, є Узбекистан (16%), Грузія (13%), Лівія (13%), Киргизстан (10%) і Азербайджан (7%).

В Україні зростає також і імпорт білоруського згущеного молока. Імпорт молочних консервів в першому півріччі майже досяг позначки в 1,4 тис. т. При цьому в країну поставляється в основному справжнє дороге згущене молоко. На внутрішньому українському ринку білоруські консерви часто продаються дорожче, ніж консерви українського виробництва.

Аналізуючи зовнішню торгівлю консервами в червні, слід зазначити досягнення певного рекорду в експорті. З країни вивезено майже 2,9 тис. т згущеного молока, що на 36% більше червневого показника минулого року. Цікаво також, що помітно зріс експорт концентрованого молока (без цукру), щодо нового продукту у вітчизняному асортименті.

У липні навряд чи вдасться повторити червневий рекорд, але експорт згущеного молока все ж буде значним.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я