Азія залишатиметься найперспективнішим регіоном для українських експортерів яловичини

0
73

Очікується, що протягом наступних десяти років споживання яловичини в Азії зросте на 2,7 мільйона тонн. Таким чином, цей регіон буде лідером з глобальних закупівель м’яса ВРХ, йдеться у новому прогнозі, опублікованому Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO).

Про це повідомляє Meat-Inform.

Для експортерів яловичини В’єтнам та Індонезія упродовж найближчого десятиліття стануть ключовими ринками. Прогнозується, що обсяги імпорту м’яса ВРХ у цих країнах зростуть на 24% і 34% відповідно. Це відбудеться через зростання попиту спричинене збільшенням доходів домогосподарств.

До 2029 року, як очікується, Китай зменшить імпорт м’яса, оскільки галузь свинини переживе кризу африканської чуми свиней. Також збільшення внутрішнього виробництва яловичини в КНР вплине на обсяги імпорту.

Що стосується виробництва яловичини, світові лідери, Бразилія та Сполучені Штати, як очікується, до 2029 року збільшать обсяги виробництва приблизно на понад півмільйона тонн. Однак, їх частка в світовому виробництві не зміниться, оскільки кількість менших гравців (Пакистан, ПАР та ін.), також збираються збільшувати обсяги продукування цього виду м’яса, вважають в австралійській Асоціації виробників м’яса.

Прогнозується, що експорт яловичини з Австралії залишатиметься стабільним і в 2029 році частка цієї країни складатиме 16% світового ринку.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я