Україна та Великобританія підписали угоду щодо вільної торгівлі

0
187

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в Лондоні підписали Угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

Про це йдеться в повідомленні на сайті глави української держави.

Зеленський відзначив виняткову важливість Угоди як нового інструмента для двосторонніх відносин, зокрема в контексті виходу Великобританії з Європейського Союзу.

«Сьогодні для України і Великобританії історичний день: починаємо новий етап стратегічного партнерства між нашими країнами», – сказав Президент.

Документом встановлюються відносини стратегічного партнерства і закріплюються основні напрямки співпраці двох держав.

З огляду на відсутність між Україною і Великобританією базового договору про дружбу, співпрацю і партнерство, закріплення загальнополітичних принципів двостороннього співробітництва і партнерства в новій Угоді має важливе стратегічне і практичне значення.

Документ передбачає проведення щорічних засідань Діалогу стратегічного партнерства на високому офіційному або вищому урядовому рівні з усіх аспектів двостороннього співробітництва. Також передбачено проведення засідань Торгового комітету, який буде складатися з представників сторін.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я