Українські виробники дізнаються як заробити більше на нішевих культурах під час торгової платформи “Ніші. Технології. Інвестиції”

0
297

Враховуючи нинішнє становище та невпевненість, сільське господарство залишається тією галуззю, яка зберігає привабливість для  інвесторів, які прагнуть розширити свій бізнес та вирішити питання продовольчої безпеки. 28 жовтня, під час Торгової платформи “Ніші. Технології. Інвестиції” .провідні експерти та аналітики агросектору розкажуть про перспективні ніші для розвитку агробізнесу в найближчі 5-10 років, та дадуть відповіді на питання в яке крафтове виробництво доцільно інвестувати сьогодні, й які технології допоможуть зібрати максимальний врожай,  – пише  Agri-gator

Організатор заходу: агромедіа-агенція Sapienza.media


Торгова платформа відбудеться 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020”

у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).

3 пав., вхід 3А.


Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.


Спікерами  конференції виступають аналітики аграрного ринку, фахівці із агроінвестицій, професійні виробники та фермери, виробники та маркетологи нішевої продукції та сільськогосподарської техніки, експортери, представники профільного Міністерства, розробники фінансових інструментів та сервісів для агробізнесу.

Цільова аудиторія заходу:  агробізнесмени, фермери, інвестори, професіонали HoReCa, фахові ЗМІ, представники профільних асоціацій, агровиробники, які зацікавлені у розвитку нових ніш, агроінвестиціях, нових технологіях та послугах.


Детальна програма торгової платформи:
Спікери торгової платформи будуть розкривати наступні теми:

                                                     Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації>>>  

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 093 968 31 24

pr.sapienzamedia@gmail.com
Не пропустіть можливість дізнатися про найбільш перспективні ніші, та отримати розгорнуту відповідь в яке  сучасне крафтове виробництво вигідно інвестувати сьогодні. Реєстрація за посиланням >>>  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я