Інновації, технології, фінанси: дієві світові тренди на службі у аграріїв України

0
504

Без технологій, інновацій та доступу до фінансів аграріям України важко розвивати свою справу. Саме про ці важливі елементи кожного агробізнесу говоритимуть керівники агрокомпаній, фермери-практики, експерти ФАО ООН, представники світових інституцій, інвестори, донори та досвідчені фахівці агротехнологій під час  III Міжнародної торгової платформи

«Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»  


Захід відбудеться 16 лютого в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки «Агровесна», 1 павільйон.

Початок заходу о 12.00

Організатором торгової платформи виступає агромедіа-агенція Sapienza за підтримки Міжнародного контрактового ярмарку.

Партнери конференції: компанія BioNorma, FGgroup, Drone.ua, ‘’Медові брати’’

У кава-брейку учасники зможуть скуштувати смачні крафтові сири від «Доообра Ферма»

Медіапартнери заходу:  ProAgro Information Company, журнал «АгроЕліта», Seeds.org.ua, Agri-gator.com, East-fruit.com  та Garden Industry


Пройти безкоштовну реєстрацію можна за посиланням >>>


Участь у роботі торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» візьмуть фахівці провідних українських агрокомпаній, що мають досвід успішного запровадження інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві, гравці ринку агротехнологічних рішень для агробізнесу, фахівці фінансової галузі та експерти з агровиробництва.

Генеральний директор групи компаній BioNorma Ярослав Чабанюк презентує одразу 4 продукти нової формації, які здатні покращити живлення більшості вирощуваних культур, зменшити витрати на добрива та полегшити технологічні процеси внесення.

«Завдяки ним відтепер українські аграрії мають змогу підживлювати та захищати сільгоспкультури вітчизняними біопрепаратами нової формації»,- зазначає Ярослав Чабанюк.


Виступ заступниці голови правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, за напрямком  AgriFood Tech Інни Мєтєлєвої стосуватиметься, зокрема,  технологічних рішень, що пов’язані з відкриттям ринку землі в частині онлайн управління, фінансування, реалізації потенційних угод.

«В Україні окрім глобальних трендів також активно розвиваються технологічні рішення пов’язані з відкриттям ринку землі в частині онлайн управління, фінансування, реалізації потенційних угод. У 2020 році Український фонд стартапів підтримав розвиток та надав гранти 8 стартапам в AgFoodTech.

При цьому на міжнародній арені ТОП20 AgriFoodTech стартапів залучили близько 7 млрд доларів інвестицій у 2020 році і активне інвестування продовжується і в січні 2021», – повідомляє Інна Мєтєлєва.

Про нюанси досліджень ґрунту, їх доцільність та вплив на врожай під час заходу розповість Ірина Подгурська – керівник випробувальної лабораторії Інституту Агробіології (група компаній BioNorma).

«Сьогодні важко уявити сучасне агровиробництво без досліджень ґрунту, насіння та вивчення шкідників. Саме дослідження і є основою збільшення врожаю»,- впевнена Ірина Подгурська.

Які перспективи має сучасне коноплярство в Україні та світі? Які напрямки переробки конопель активно розвиваються в нашій країні? Про це розповість керуючий партнер групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp)  Олександр Дойніков.

«Завдяки унікальним властивостям і універсальності у використанні, конопля є чудовою поновлюваною сировиною. Переробка цієї дивної стародавньої рослини з кожним роком набуває все більшого значення для сучасної економіки.

Підвищення попиту на продукти з конопель ми вже відчули на собі, і незабаром плануємо збільшувати свої виробничі потужності. Ми впевнені, що зі зростанням популярності на екологічно безпечні технології та продукцію, волокно конопель займе одне з провідних місць на світовому ринку збуту», – зазначає Олександр Дойніков.


Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можна за посиланням>>


Про перспективні нішеві плодоовочеві позиції в 2021 році під час заходу розповість директор компанії «Чистий продукт» Сергій Паращенко.

«Однією з нішевих культур завжди був є і буде часник. Ця ніша вельми прибуткова, але щоб досягти у ній успіху потрібно дотримуватись певних правил. Зокрема, потрібно стабільно і постійно вирощувати часник, постійно вдосконалювати своє виробництво, а також застосовувати високоефективні, я б навіть сказав, нестандартні технології вирощування.

До речі в наших планах до наступного сезону оформити патент на низку таких нововведень», – зазначає Сергій Паращенко.

Про переваги Системи НАССР, що здатна гарантувати  безпечність харчової продукції під час заходу розповість голова Фумігаційної асоціації України Тамара Подберезняк.

«Система НАССР – інструмент управління безпечністю харчової продукції. Це широка палітра різноманітних дій і операцій, серед яких значне місце належить санітарно-гігієнічним заходам, зокрема, пест контролю. Основною метою впровадження системи НАССР є безпечність харчової продукції, але цей інструмент також забезпечить конкурентні переваги та інвестиційну привабливість, підвищить економічний інтерес до українського продукту на міжнародній арені», – вважає Тамара Подберезняк.

Що нового можна додати до меду? Під яким кутом зору можна побачити в ньому нові барви, свіжі та цікаві для виробника та споживача? Про все це ви почуєте у виступі Дмитра Кушніра, одного із братів-засновників крафтового бренду “Медові брати”.

«Мед – продукт, який споконвіку супроводжує людство, та має свої стійкі асоціації у свідомості споживача, напрацьовані поколіннями», – переконаний Дмитро Кушнір.Як досягти збільшення виробництва продовольства в умовах збільшення кількості населення світу за рахунок запровадження інноваційних технологій у сільському господарстві розповість

«Збільшити виробництво продовольства в світі та Україні зокрема можна  лише завдяки інтенсифікації виробництва, однією зі складових якої є використання та глибока керівник департаменту інноваційних технологій компанії «AGSOLCO» Іван Гичак.інтеграція інновацій.

Тож поряд із технологіями  безпілотних літальних апаратів (БПЛА) компанія «АГСОЛКО Україна» починає активно інтегрувати у сільське господарство технології БПЛА та генерації води з повітря. Більш детальніше про це ви зможете дізнатися під час III Міжнародної торгової платформи  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»,- зазначає Іван Гичак.

Просте, надійне та недороге рішення для боротьби з шкідниками в закритих складських приміщеннях – інноваційний димоутворювач Actellic  та переваги його використання під час торгової платформи презентує експерт ринку якісних засобів захисту від комах-шкідників, та керівник відділу продажів компанії FGgroup Андрій Тимофєєв.

«Багато аграріїв знають препарат Actellic. Його діюча речовина – піріміфос метил. Actellic є фосфороорганічним препаратом, тобто, не синтетикою. Саме за рахунок діючої речовини і досягається основна ефективність препарату. Важливо відзначити, що при використанні Actellic дим, що виділяється димоутворювачем, виступає носієм діючої речовини, на відміну від інших видів обробки, коли використовуються, наприклад, вазелінове масло або дизельне паливо» – зазначає Андрій Тимофєєв.

Окремі панелі заходу будуть присвячені тому, як працює міжнародний інноваційний бізнес в Україні та інноваційній синергії: Україна – світ.

Пройти безкоштовну реєстрацію можна за посиланням >>>

Крім того, під час торгової платформи відбудеться окрема тематична дискусія за участі Михайла Малкова,  координатора ФАО зі зв’язків з донорами та урядом в Україні, директора департаменту корпоративного бізнесу Райффайзен Банку Аваль Руслана Співака, міжнародного консультанта ФАО Катерини Звєрєвої, керуючого партнера групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp) Олександра Дойнікова, заступниці голови правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній за напрямком AgriFood Інни Мєтєлєвої, генерального директора «Агро-регіон» Катерини Рибаченко, в.о. міністра аграрної політики і продовольства України (2019 р.) Ольги Трофімцевої.«Розвиток української агрогалузі на сьогодні не можливий без визначення шляхів сталого розвитку не тільки окремо взятих технологічних процесів, але й всієї аграрної екосистеми в цілому. При цьому варто враховувати сучасні тренди світового сільського господарства та адаптувати їх до використання в українських умовах.

Саме про особливості використання агротехнологій в українських умовах, Green Deal,  можливості, що надають агроінновації для розвитку компаній, та фінансові аспекти реалізації агроінновацій ми поговоримо під час тематичної дискусії, – зазначає організатор торгової платформи Катерина Звєрєва.

Також до заходу долучаться агенти змін у продовольчих системах і представники посольств країн світу, щоб розповісти про інноваційні рішення у продовольчих системах країн.

Окрема секція платформи буде присвячена інноваційному агробізнесу жінок-фермерів, жінок – підприємниць – власниць аграрних компаній, їхнім історіям бізнесу та бізнес-підходам.


Детальніше про захід дізнавайтесь на сторінці торгової платформи у Facebook >> 

 

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можна за посиланням>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>

Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. Київ
Початок заходу: о 12.00
З питань участі у заході звертайтеся за тел.: 099 737 17 92, 093 968 31 24.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я