Азербайджан запроваджує нові вимоги до українських експортерів м’яса

0
808

Азербайджан є важливим торговельним партнером України. Так, за підсумками 2019 року (дані за 2020 рік ще розраховують), обсяг експорту української продукції до цієї країни у вартісному еквіваленті досяг 100 млн доларів США. Наразі до Азербайджану постачаються м’ясом, корми для галузі тваринництва, цукор, молоко та молочні продукти, яйця та ін. Утім, експортерам варто звернути увагу на те, що у квітні буде запроваджено нові правила торгівлі з Азербайджаном.

Держпродспоживслужба України та Агентство з безпеки харчових продуктів Азербайджанської Республіки підписало нову Угоду з безпеки харчових продуктів, повідомили в прес-службі Держпродспоживслужби.

“Підписання Угоди допоможе нам вивести двосторонню співпрацю на новий рівень, зробити ринки доступнішими для представників бізнесу, що, в свою чергу, значно збільшить надходження до державного бюджету”, – говорить очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Нові правила експорту та імпорту між Україною та Азербайджаном діятимуть з 13 квітня 2021 року, коли втратить чинність Угода про співробітництво в галузі ветеринарії, підписана ще 12 березня 1993 року.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я