Держпродспоживслужба та УПОА працюють над відкриттям ринку Індії для українського яблука

0
1021
Індія – один із найцікавіших ринків у світі. Тому всі держави-експортери яблук намагаються там закріпитися. Однак, це не так просто – ринок досить специфічний.
Таку думку висловила голова Держпродспоживслужби України Владислава Магалецька, коментуючи роботу відомства з відкриття ринку Індії для українського яблука на своїй сторінці у соцмережі Facebook, повідомляє сайт Української плодоовочевої асоціації (УПОА)
Очільниця Держпродспоживслужби нагадала, що в 2018 році Україна та Індія вже домовлялись про пробні партії українських яблук.
В 2019 році наші експортери розпочали поставку. Однак, натомість на частину партій отримали нотифікації про невідповідність. Про фітосанітарні вимоги в Україні дізналися вже після поставки. В результаті експорт було зупинено.
 “Минулого року ми зуміли виправити ситуацію. В 2021-му Держпродспоживслужба спільно з Посольством України в Індії зуміли знову домовитися з індійськими посадовцями про пробні експортні партії. Тепер вже ніхто не має права на помилку. Українські яблука мають повністю відповідати всім вимогам, які передбачені індійським законодавством”,- зазначає Владислава Магалецька, додаючи, що до роботи з відкриття ринку яблука залучені не тільки фахівці МЗС, Мінекономіки та Держпродспоживслужби, але йде також  активна співпраця із представниками бізнесу.
“Тож сподіваюсь, що пробні партії будуть поставлені без проблем, а трохи згодом Україна стане вагомим постачальником свіжих яблук до Індії. В тому що наші яблука стануть індійцям до смаку – я не сумніваюсь. Адже українські яблука найсмачніші у світі!”,- резюмує Владислава Магалецька.
Зазначимо, що Українська плодоовочева асоціація (УПОА) зі свого боку також докладає всіх необхідних зусиль для відкриття індійського ринку для українського яблука, зокрема, використовуючи можливості торгової платформи Асоціації.

При цьому представник торгової платформи УПОА, директор компанії “Сади Дніпра” (ТМ UAplle) Олександр Пахно наприкінці минулого року висловив впевненість, що в 2022 році ринок Індії буде відкрито для українських експортерів яблука.

За словами Олександра Пахно, наразі UApple спільно із UHA Trade Platform (торгова платформа УПОА – прим.) працює над замовленнями індійських імпортерів.

Загалом, продукцією, що розміщена на першій торговій платформі Української плодоовочевої асоціації (УПОА) цікавляться імпортери з 20 різних країн. При цьому клієнтська база платформи продовжує постійно розширюватись завдяки участі у виставках та інших маркетингових заходах.

Нагадаймо, що 15  лютого о 12:00 розпочнеться Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

Організаторами конференції виступають Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та агромедіа-агенція SAPIENZA  за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна».

Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку  бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна ТУТ

Серед спікерів конференції – виробники, експортери та аналітики ринку:

 • Тарас Баштанник, президент УПОА
 • Катерина Звєрєва,  засновниця Sapienza.media, директорка з розвитку УПОА
 • Олександр Пахно, керівник компанії “Сади Дніпра”, керівник експортного напрямку УПОА
 • Євген Харлан, керівник ягідного напрямку УПОА, директор з розвитку та стратегії компанії “Нікдарія”
 • Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН України
 • Ігор Чечітко, директор компанії HZPC-Україна
 • Денис Москальов, директор з розвитку компанії систем захисту агрокультур від заморозків FROSTLEE
 • Владислав Разкевич, керівник компанії “Евкаліпт Р”
 • Ірина Мельнікова, керівник лабораторії Інституту Агробіології, представниця компанії BioNorma

 Під час конференції ми, зокрема, розглянемо такі теми:

 • Прогноз ягідного ринку 2022 рік
 • Нішеві культури в ягідництві
 • Міжнародні та українські AGRITECH тренди в плодоовочівництві
 • Особливості каналів продажу плодовоягідної продукції в Україні
 • Автоматизація контролю та моніторингу систем краплинного зрошення в садівництві
 • GlobalG.A.P.: “за” і “проти”. Основні проблеми впровадження в Україні
 • Рішення для вирощування плодоовочевої продукції

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +38(099) 737-17-92

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я