За підсумками січня-травня 2020 року частка олійно-жирової продукції в загальному обсязі експорту сільгосппродукції і продтоварів з України зросла до 34,3%
Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Укроліяпром».
Зокрема, експорт олій і шротів в країни Азії в січні-травні досяг $ 1,7 млрд, що становить 39% від загального обсягу експорту української агропродукції в зазначений регіон.
За звітний період в країни ЄС було експортовано рослинних олій і шротів на загальну суму $ 936,3 млн, або 35,6% від загального обсягу експорту продукції АПК України в даному напрямку.
Також експерти фіксують зростання відвантажень соняшникової рафінованої олії в США з України, експорт якого в звітний період оцінюється в $ 21,8 млн (28,7% від загального обсягу відвантажень).