У період з 9 по 15 червня морпортами України на експорт було відвантажено 437 тис. т основних зернових культур, що на 8% поступається аналогічному показнику тижнем раніше (474 тис. т).
При цьому обсяг відвантажень пшениці склав 191 тис. т, що на 1% перевищує показник попереднього тижня. Експорт кукурудзи скоротився на 10% – до 246 тис. т.
Як повідомляє “АПК-Інформ“, максимальний обсяг експорту зернових на минулому тижні був зафіксований в портах Чорноморськ (161 тис. т) і Південний (134 тис. т). Третє місце зайняв порт Миколаїв, який відвантажив 64 тис. т.
На звітному тижні найбільший обсяг українських зернових було експортовано до Іспанії та Індонезії – 54 і 51 тис. т відповідно. Далі йдуть Нідерланди (49 тис. т) і Єгипет (48 тис. т).