Україна складе істотну конкуренцію Бразилії та Аргентині на світовому ринку кукурудзи у новому сезоні

0
251

За прогнозами Мінагропроду, Україна готова зібрати другий рекордний урожай кукурудзи в 2019/20 маркетинговому році (МР) – 33,1 млн т.

Про це повідомляє УкрАгроКонсалт.

«На даний момент ринок сильно розігрівається і здається, що поки ситуація не стане більш ясною, коливання буде продовжуватися», – сказав трейдер з України.

Зазначається, що пропозиції української кукурудзи нового врожаю на CBOT протистоять підвищенню ф’ючерсів на кукурудзу, що сприяє посиленню конкурентоспроможності регіону в якості одного з основних світових постачальників зернової.

Проте, як і раніше спостерігається нестача попиту на кукурудзу, оскільки трейдери побоюються наслідків різкого стрибка цін і подальшого розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС).

«До серпня Аргентина є найбільш конкурентоспроможним регіоном. Починаючи з жовтня Бразилія або новий урожай України є найбільш конкурентоспроможними, в залежності від пункту призначення експорту», – сказав азіатський трейдер.

Як зазначають аналітики, такий розвиток подій є серйозною проблемою для недавнього домінування південноамериканських поставок. Це відбувається через пропозиції нових українських сільськогосподарських культур, які перевершили аргентинські і бразильські пропозиції.

Згідно з матеріалом, погані погодні умови і затримка посівів кукурудзи в США привели до нестабільності в Чиказькій торговій палаті в останні кілька тижнів, коли липневі ф’ючерсні контракти подорожчали на 24% з $ 3,51 – 10 травня і до $ 4,36 – 30 травня.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я